Гра Маріо захищає Соніка

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Маріо захищає Соніка
  Оцінка: 814 очок, Голосів: 198

  Опис Гри:

  Наш сміливий герой Сонік, завжди готовий прийти на допомогу будь-кому і допомогти в любій складній життєвій ситуації. Але бувають такі випадки в житті нашого синього непосидючого Соніка, коли йому самому потрібна допомога, але він боїться в цьому зізнатися.

  Поспішаємо представити вашій увазі чергову захоплюючу і барвисту гру "Маріо захищає Соніка" в якій найпопулярніші персонажі віртуальних ігор - Маріо і Сонік, будуть потребувати вашої допомоги.

  Сьогодні Сонік у великій небезпеці. Чергові негідники зловили нашого Соніка і вирішили розправитися з ним дуже страшним способом. Але на його щастя, неподалік виявився його новий друг, сміливий і відважний Маріо, який просто проходив повз. Супер герой Маріо поспішає на допомогу своєму другові Соніку, адже бандити задумали дуже страшну розправу, яка загрожує життю нашого синього їжачка.

  У нашій грі "Маріо захищає Соніка", яка присвячена пригодам двох друзів Маріо і Соніка, вам належить допомогти Маріо врятувати бідного Соніка.

  Для цього вам необхідно буде цілитися і стріляти з лука по мотузці, на яку вже підвісили Соніка. Але пам'ятайте, вам потрібно постаратися не потрапити в самого героя, і не стати винуватцем його смерті. Поспішіть, життя Соніка в ваших руках!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам