Гра Сонік на космічній вантажівці

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік на космічній вантажівці
  Оцінка: 720 очок, Голосів: 178

  Опис Гри:

  Представляємо вашій увазі нову і дуже захоплюючу гру "Сонік на космічній вантажівці" з серії пригод синього їжачка Соніка, який став популярним віртуальним персонажем у всьому світі, а так само особою компанії Сега.

  Існує дуже велика кількість різноманітних сюжетів з пригодами цього непосидючого героя.

  Сьогодні ми пропонуємо вам зіграти в дуже захоплюючу гру "Сонік на космічній вантажівці" в якій вам належить поганяти на дуже класній і крутій суперсучасній вантажівці Соніка.

  Ваша задача, як завжди, буде дуже проста, але в той же час відповідальна. Вам потрібно буде дуже постаратися зібрати якомога більше кілець, і пройти якомога швидше рівень гри Сонік на космічній вантажівці". Особливістю даної гри є те, що зібрані вами кільця можуть вивалюватися з кузова вашого супергрузовика, а це означає що вам потрібно бути гранично обережними і обачними, для того, щоб довезти всі ці колечка в повній цілості і схоронності.

  Ну як, зможете вправитися з таким завданням?

  Тоді не варто змушувати себе довго чекати і починайте грати в нашу гру "Сонік на космічній вантажівці" прямо зараз і у вас буде можливість зібрати якомога більшу кількість кілець.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам