Гра Сонік стрибає по болоту

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік стрибає по болоту
  Оцінка: 813 очок, Голосів: 203

  Опис Гри:

  Сьогодні наш сміливий герой Сонік у грі "Сонік стрибає по болоту" буде шукати нові пригоди для того, щоб відмінно провести свій час. Адже для нашого головного персонажа гри, любителя екстремальних пригод, дуже важливо бути в постійному русі і створювати необхідну динамічну гру.

  Ось і цього разу, у нашій захоплюючій і дуже барвистою грі "Сонік стрибає по болоту" саме вам належить допомогти Соніку втекти від чергового лиходія - доктора Еггмана. Який весь час заважає Соніку відмінно проводити час і створює неприємності.

  Шлях до втечі Соніка буде тільки один і він буде проходити через дуже темне і страшне болото. Але нашого героя не налякати, і не дивлячись на всю небезпеку, наш відважний і дуже безстрашний герой сподівається подолати це болото. І без вашої допомоги йому ніяк не обійтися.

  Вам необхідно підбирати значення кута і сили стрибків Соника так, щоб він зміг стрибати з купини на купину при цьому не впавши в болото. А якщо ви хочете заробити ще й додаткові очки, які передбачаються в нашій грі "Сонік стрибає по болоту", постарайтеся підібрати всі копієчки, які ви будете бачити на вашому шляху.

  Якщо ви будете уважні і акуратні в управлінні нашим героєм Соник, ви обов'язково допоможете втекти йому від злого доктора.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам