Гра Сонік 10: запускаємо феєрверки

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік 10: запускаємо феєрверки
  Оцінка: 784 очок, Голосів: 193

  Опис Гри:

  В сучасний час майже кожне свято у нас супроводжується феєрверками. Адже це так красиво і вражаюче, коли на нічному небі спалахують яскраві і різноманітні вогні, які висвітлюють небо яскравими зірочками.

  А хто ж не любить грати в феєрверки і запускати їх на свята! Ось і в сьогоднішній нашій грі "Сонік 10 : запускаємо феєрверки" наш герой Сонік хоче спробувати зібрати якомога більше різних вибухових штучок в переддень свята.

  Вам потрібно допомогти йому розібратися в цій складній справі, а головне, постаратися встигнути закінчити все приготування набагато раніше, ніж суперник нашого Соніка - Нудлс!

  Але вам варто бути дуже обачним і обережним, щоб не врізатися в нього, адже навіть від найменшого поштовху все може вибухнути і злетіти на повітря у нашій грі "Сонік 10 : запускаємо феєрверки".

  Ну як, ви готові до запуску чергової порції динамічної гри і допомогти нашому героєві перемогти його суперника і зібрати найбільше так необхідних йому різних вибухових штуковин. Але треба поспішити, адже часу до початку свята залишається все менше і менше, а у вашого персонажа немає ще жодного феєрверку і в такому випадку у нього навіть немає шансів, щоб виграти у суперника по грі Нудлса.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам