Гра Сонік літає на літаку

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Сонік літає на літаку

  Sorry, you have no flash player installed.

  Please install flash player to see the content.

  Get Adobe Flash player
  Оцінка: 972 очок, Голосів: 231

  Опис Гри:

  У сучасному світі існує дуже багато транспортних засобів, які роблять людське життя легше, а також цікавіше і десь, навіть, екстремальніше.

  Нашому синьому веселунові Соніку доводилося у своїх пригодах використовувати всі можливі транспортних засобів. У його розпорядженні були і водні мотоцикли і скутери, але з літаком нашому герою ще не доводилося зустрічатися.

  Нашому герою в новій пригодницькій серії ігор про Соніка - "Сонік літає на літаку", вперше в його виртуальному житті необхідно буде оволодіти навичками польотів на літаку.

  Ваше завдання дуже просте. Вам просто необхідно допомогти нашим героям Соніку і його новому віртуального відомому другу Маріо протриматися літаючи на літаку в повітрі як можна більше часу.

  Але крім екстремального польоту, вам будуть заважати і піддавати небезпеці впасти і розбитися різні лиходії, які тільки і мріють про те, як би скоріше перешкодити вашим польотам.

  Але ви не залишите ваших улюблених героїв в настільки небезпечній ситуації. І навчіть літати на літаку, як справжні аси, а так само, допоможете їм ухилятися від настирливих і дуже небезпечних для вас на висоті, ваших ворогів.

  Удачі, наші герої потребують вашої допомоги! Не залиште їх у біді!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам