Гра Поцілунки з Аладіном

  Оцінка: 870 очок, Голосів: 217

  Опис Гри:

  Польоти над нічним романтичним Багдадом, та й ще на самому справжньому казковому килимі-літаку - адже це дуже романтичний спосіб провести час для кожного романтика. Але якщо на цьому літальному засобі разом з вами літає казковий і дуже симпатичний віртуальний герой, про якого мріють багато дівчат - Алладін, це ще більше незабутнє проведення часу.

  Пристрасні поцілунки під жовтим місяцем його анітрохи не псують, а навіть доповнюють. Саме цим важливим хочуть зайнятися чарівні і казкові Жасмин і Алладін. А в цей час ханський палац занурюється у сон і всі його жителі так само.

  Нашим героям здається що ніхто не помічає закоханих. Але це зовсім не так. Один з охоронців не дрімає і з великою увагою спостерігає за цією солодкою парочкою.

  Вам належить допомогти закоханим ухилитися від його пильних професійних очей і праведного обурення діями віртуальних казкових героїв.

  Ми впевнені, що тільки ви можете допомогти цій парочці бути непоміченою суворим охоронцем і захистити побачення від раптового провалу і розчарування.

  Удачі, швидше починайте грати в гру. Наші віртуальні герої чекають вас. Можливо вони прокатают вас на їх килимі-літаку.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам