Гра Sonic і Маріо проти зомбі

  Ігри » Ігри Сонік » Гра Sonic і Маріо проти зомбі
  Оцінка: 1287 очок, Голосів: 312

  Опис Гри:

  Шустрий синій Сонік завжди протиставляється з не менш знаменитим Маріо, який був обличчям компанії Ниндендо. Наша нова гра "Sonic і Маріо проти зомбі" дуже динамічна і цікава гра, з дуже яскравою графікою і простим, але дуже дивним сюжетом.

  Сьогодні, найпопулярніші герої відеоігор Маріо і Соник разом підкорюють простори віртуальної гри "Sonic і Маріо проти зомбі".

  Мрієш відчути себе справжнім героєм віртуального світу? Тоді вперед! Нашим двом героям потрібна ваша допомога у перемозі над жахливими зомбі.

  Напевно, вам важко собі уявити, як ці два таких різних героя, можуть перебувати в одному віртуальному світі! Але світ потребує їх допомоги. Їм потрібно позбавити віртуальний світ від справжніх зомбі, які їх атакували. У цій грі наші герої, як ніби все своє віртуальну життя працювали разом, пліч-о-пліч. Вони як справжні вірні друзі йдуть на зустріч неймовірним небезпекам, адже зомбі дуже небезпечні.

  Ви просто зобов'язані допомогти цим сміливим і дуже хоробрим героям, адже без вашої допомоги вони будуть в дуже великій небезпеці.

  Пробудити героя всередині себе! Починайте грати в нашу гру прямо зараз і ви допоможете нашим невтомним героям, перемогти мерзенних зомбі.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам