Гра Трансформери захищають місто

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери захищають місто
  Оцінка: 1061 очок, Голосів: 247

  Опис Гри:

  Напевно ви переглянули всі фільми про пригоди відважних героїв захисників нашої Землі - трансформерів. І в кожній серії ці залізні герої то і час показували свою силу у захисті від лиходіїв, які зазіхнули на світ на землі.

  Сьогодні виникла така ж ситуація в нашій новій захоплюючій грі "Трансформери знищують місто", яку ми пропонуємо вам відвідати прямо зараз.

  Злі вороги трансформерів - десептикони, під керівництвом самого Мегатрона - головного ворога людства, виявили таємну фортецю автороботів. І для того, щоб автоботи захиститися від атак десептиконів, необхідно дуже грамотно розмістити свої війська автоботів.

  Вашим головним завданням у нашій грі "Трансформери захищують місто" буде, розставити роботів так, щоб вони мали можливість якомога ефективніше стріляти по їх супротивникам і не дати лиходіям жодного шансу для проникнення на їх базу.

  Ну а якщо, раптом, хтось із ворожих сил прореветься через ваші укріпленя, вам потрібно буде розставити більше своїх військ або поліпшити вже ті, що розставлені вами раніше.

  Поставтеся до захисту автоботів з особливою відповідальністю, адже від захисту залежить будуть у людства союзники у боротьбі з десептіконамі.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам