Гра Трансформери Лего: Відважна битва!!

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери Лего: Відважна битва!!
  Оцінка: 1371 очок, Голосів: 336

  Опис Гри:

  Наша нова гра "Трансформери Лего: Відважна битва" - це ще одна дуже захоплююча і динамічна гра, в якій сміливим і дуже відважним автоботам доведеться битися з десептіконами.

  Кожна битва в світі трансформерів ніколи не стане менш цікавою ніж попередня. Так як, це ж поєднання двох об'єктів найбільшого захоплення всіх хлопчаків у світі - войнушки і техніка. Дуже важко знайти хлопця, який не захоплюється машинками і роботами. А наші герої - трансформери, просто таки ідеальні кандидати для захоплення ними. Адже вони і машини і роботи і воїни.

  А всі битви в цих залізних велетнів дійсно дуже вражаючі. Вони дуже масштабні за своїми розмірами і розмахом, і по ідеалах, які ми відстоюємо в боротьбі за нашу планету. Це вам не звичайна бійка у найближчому дворі, і вже тим більше не якась війна за енергоресурси. Це справжній бій за те, щоб ніколи не бути на нашій рідній землі поневоленими, і таку турботу про наше людство з боку автоботів варто оцінити за найвищою пошаною.

  В нашій грі вам належить вибрати одного з наданих вам персонажів: Бамблбі або Оптимуса Прайма, і після вашого вибору ви можете мчати вперед на підлозі битви.

  Вам потрібно розправлятися з лиходіями з допомогою своєї лазерної зброї - пістолета, або ж рукопашного бою.

  Ви повинні знайти і знищити всіх прихильників Мегатрона в цій грі "Трансформери Лего: Відважна битва" і довести що Оптімус Прайм - найсильніший з усіх трансормерів.

  Ви повинні управляти своїм трансформером з допомогою клавіатури, а так само відшукати і знищити всіх хто б'ється не на вашій стороні на кожному з рівнів гри. А для зміни вашого зброї використовуйте клавішу Z, а для того щоб трансформуватися клавішу C. Так само, не забувайте стріляти по вашим ворогам з використанням мишки.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам