Гра Трансформери 2: Помста Занепалих

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери 2: Помста Занепалих
  Оцінка: 1900 очок, Голосів: 440

  Опис Гри:

  Представляємо вашій увазі нову чергову барвисту і динамічну гру "Трансформери 2: Помста Занепалих".

  "Трансформери 2: Помста Занепалих" - це дуже захоплююча гра створена спеціально для багатьох шанувальників благородних Автоботів. Але на цей раз, ви повинні допомогти вашим улюбленцям в їх битві зі злісними роботами, які творять різноманітні безчинства.

  Ви повинні управляти трансформером і постаратися як можна ретельно знищити всіх ворожих солдатів з мінімальними для вас втратами вашого ж здоров'я.

  Для початку вам будуть протистояти роботи-вантажівки з яскравими жовтими кабінами. Ці вантажівки дуже слабкі, так що не варто їх боятися. Вам потрібно сміливо підходити до них ближче і застосовувати всю свою атакуючу силу трансформера.

  А вже далі, для вашого повного знищення ваш ворог відправить більш небезпечних своїх бійців - зелених роботів, які за своїм виглядом нагадують R2d2 зі знаменитих " Зоряних Воєн.

  Ці бійці вже набагато більше небезпечні і крім всього мають дуже великий радіус ураження. І з ними вам потрібно бути дуже уважним і підходити до цих воїнів дуже близько і як можна швидше починати атакувати їх. А після того, як вам вже буде легко управляти вашим роботом і ви пристосуєтесь до його управління, ворожі війська перестануть ризикувати і виходити на бій поодинці і будуть атакувати вас кількістю. Тоді вам потрібно битися одразу проти декількох одиниць противника.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам