Гра Трансформери карти: грай безкоштовно онлайн!!

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери карти: грай безкоштовно онлайн!!
  Оцінка: 1772 очок, Голосів: 422

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам пограти в нашу нову цікаву карткову гру "Трансформери карти" і протестувати новий формат битви великих трансформерів.

  Ті, хто думають що будь-які великі битви повинні проходити через вміння дуже різним вами зброї - дуже помиляються. Адже саме цікаве що відбувається під час таких масштабних битв гігантів - це самі персонажі - роботи, які повністю запрограмовані. У цих запрограмованих роботів навіть немає своєї власної фантазії, і ми завжди маємо можливість точно передбачити, хто може здобути перемогу в майбутній битві.

  У нашій грі "Трансформери карти" вам необхідно буде вибрати карти з трансформерами, і пам'ятайте, що кожна з представлених в грі карт, має свій власний індекс - кількість очок.

  По черзі, кожна карта порівнюється з відкритими картами вашого супротивника, і в результаті цих порівнянь підсумкове кількість отриманих очок або зменшується або ж навпаки - збільшується.

  Пам'ятайте, що в нашій грі "Трансформери карти" перемагає той гравець, хто буде мати найбільшу набрану кількість очок на момент закінчення гри.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам