Гра Трансформери 3д: Проникнення на базу

  Ігри » Ігри Трансформери і Оптімус Прайм » Гра Трансформери 3д: Проникнення на базу
  Оцінка: 1271 очок, Голосів: 312

  Опис Гри:

  Для нашого людства властива така, можливо, навіть негативна риса характеру, як прояви свого інтересу скрізь, іншими словами - сунути свій ніс не в свою справу. Іноді такі дії людства можуть повлеки за собою дуже великі руйнування.

  Така ж небезпека над нашою Землею нависла в нашій новій грі "Трансформери 3д: Проникнення на базу" і вам потрібно зробити все від вас залежне, для того щоб врятувати все, навіть цікаве, людство.

  Отже, про гру, суть якої полягає в тому, що в секретній лабораторії, яка захована на глибині дамби Гувера, і яку виявило людство. У цій лабораторії розташований стародавній інопланетний артефакт, який має форму куба і називається - Оллспарк.

  Всередині цього інопланетного об'єкта - куба, знаходиться дуже потужне джерело енергії, і він настільки потужний, що здатний знищити всю нашу планету!

  Для порятунку людства, вам необхідно досліджувати виявлену лабораторію в дамбі і дістати цей інопланетний куб. І зробити це вам потрібно дуже швидко, поки люди не відкрили його справжні сили і, по своїй дурості, не знищили нашу Землю.

  Завдання випало вам не з найпростіших. Але ви обов'язково впораєтеся з ним і наш світ буде врятований від знищення.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам