Онлайн гра Бетмен - Небезпечний підйом по котушкам

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Небезпечний підйом по котушкам
  Оцінка: 329 очок, Голосів: 86

  Опис Гри:

  Для нашого відважного і дуже сильного супергероя Бетмена немає нічого неможливого. В його супержитті є все, що може бажати як звичайна людина, так і супергерой. Але, як часто буває, все так набридає, що хочеться чогось нового або більше. Ось так і сталося з нашим супергероєм - Бетменом, яким крім того, що вже довгий час нічого робити, адже він вже пересаджав у в'язницю всіх лиходіїв, які були в Готемі, а нові ще не з'явилися, так йому ще й захотілося підзаробити грошенят!

  А зробити він це планує в нашій грі "Гра Небезпечний підйом з котушок", до якої можете приєднатися і ви! Наша дуже захоплююча гра має яскраву графіку і дуже проста в управлінні і має веселий сюжет.

  Нашому Бетмену у грі "Гра Небезпечний підйом з котушок" необхідно буде стрибати з котушок і збирати монетки, які будуть з'являтися на його шляху. І чим більше монеток він зможе зібрати, тим більше буде його підсумковий рахунок у нашій грі.

  Але пам'ятайте, що вам необхідно бути гранично акуратним, адже якщо ви раптом з-за вашої безпечності або неуважністі з'їдете з котушок, ваша гра буде програна! Не варто робити різких і необдуманих рухів і наш герой Бетмен залишиться задоволений своїми розвагами і заробленими грішми.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам