Гра ГТА Сан Андреас

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА Сан Андреас
  Оцінка: 1657 очок, Голосів: 401

  Опис Гри:

  ГТА Сан Андреас в штаті Сан-Андреас настали смутні часи. Загибель Сі Джея спровокувала новий переділ сфер впливу серед мафіозних кланів штату. Старі Угруповання воюють між собою за свої позиції, нові хочуть отримати своє місце під сонцем. Рівень злочинності, агресії у війні кланів досягає апогею. Ви - початківець молодого угруповання, котрий прагне до посилення свого впливу в штаті. Починаючи з простих справ з допомогою хитрості і грубої сили досягай незаперечного авторитету всередині угруповання і посилення свого впливу в штаті. Починаючи з простих справ ви маєте шанс стати "батьком" всієї мафії штату! Використовуючи всі можливості, діючи жорстко - це цілком реально! Адже втрачати вже нічого. За плечима успішна кар'єра викрадача автомобілів. Але війна кланів відняла у героя все. Тепер ви водій злочинного угруповання. Вам належить не тільки доставляти босів за місцем призначення або банду на справу. Також небезпечні погоні, перестрілки з копами, грабежі. Загалом вистачить драйву! Крім чудового сюжету і різноманітних місій ГТА Сан Андреас відрізняється ще і непоганим геймплеєм. Підігнавши тачку до місця призначення в початку місії залишайтеся непомітним, щоб не провалити справу угруповання. Ніякого шуму, зіткнень. Навіть зачепивши бордюр ви можете провалити завдання. Бережіть автомобіль! Можливо Вас чекає погоня. Дійте акуратно, але швидко. Час обмежено! Якщо зі швидкістю проблем немає, можна паралельно зібрати багато різних бонусів, розкиданих по території.

  Ну і звичайно ж потрібно швидко "випаруватися з злочину як тільки банда завершить справу. Тепер вже можна не церемонитися і гнати на повну. Виїжджаючи на "зустрічку", під вогнем ви повинні піти від погоні. Якщо вийде можна зібрати ще й бонуси. Але головне піти! Ухиляється від куль - у вас не броньована машина! Якщо шкоди буде критичним - місія провалена. Використовуйте трафік на вулицях Сан Андреаса і свою майстерність крутого драйвера для того щоб піти від погоні.

  Управління в GTA San Andreas класичне: за допомогою стрілок. Вгору - газ, вниз - гальмо, вправо-вліво - маневри. Від Вашого драйверського майстерності залежить успіх угруповання. Так що дерзайте!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам