Гра ГТА 1: Життя Гангстера

  Ігри » Ігри ГТА » Гра ГТА 1: Життя Гангстера
  Оцінка: 3399 очок, Голосів: 797

  Опис Гри:

  Гангстери завжди привертали допитливих всіх хлопчаків дуже небезпечним життям, адже у них стільки небезпек, з якими вони стикаються майже кожен день і це їх зовсім не ламає, а навпаки робить тільки сильніше. А кримінальний світ для них - це одне місце, де вони відчувають себе справжніми героями і потрібними, які заробляють свої криваві гроші і тут же витрачають їх на дорогі тачки і красивих жінок. Адже тільки справжній гангстер може вижити в кримінальному світі і почувати в ньому себе як у себе вдома.

  Пропонуємо вам відчути себе справжнім гангстером в нашій грі "ГТА 1: Життя Гангстера", яка є першою класичною і легендарною грою ГТА 1 онлайн!

  Але перша не означає погана. У класичній ГТА Все просто і нічого зайвого: гангстер, кров, жорстокість і гроші. Всі "принади" кримінального світу доступні в ГТА1: життя гангстера. Ви можете стати легендою кримінального світу викрасти як можна більше автомобілів і убивши якомога більше ворогів. Вид зверху. Прикольна графіка. Досягнувши успіху у виконанні місій ти будеш "вільним" і зможеш просто кататися по місту. Удачі, ми впевнені, що з вас вийде дуже класний гангстер, який зможе зробити справжні небезпечні злочини для кар'єрного росту в гангстерському світі!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам