Гра Історія іграшок 1

  Ігри » Ігри Історія іграшок » Гра Історія іграшок 1
  Оцінка: 679 очок, Голосів: 166

  Опис Гри:

  Коротко про мультфільмі "Історія іграшок" - це американський мультфільм, який створений студією Pixar спільно з Уолт Діснеєм. Головні герої цього мультфільму - живі іграшки, які мешкають в кімнаті їх власника, маленького хлопчика по імені Енді Девіс. І цьому хлопчикові щороку на його день народження дарують нові іграшки, що лякає його іграшки, які вже застаріли і стають не цікавими для їх господаря.

  У нашій грі "Історія іграшок 1", головний герой Енді придумав собі нову веселу гру зі своїми улюбленими іграшками.

  Наш хлопчик уявив, ніби Рекс викрав Бо Пі і сховав ії у високій вежі і тепер тримає її у своєму полоні. Вам необхідно врятувати пастушку з її ув'язнення, а зробити це ви зможете керуючи дуже сміливим ковбоєм Вуді. Наш хоробрий Вуді подолав всі перешкоди на своєму шляху, і нарешті добрався до вежі з полоненою пастушкою.

  І тут виявилося що вона оточена дуже глибоким ровом, перебратися через який можна лише одним чином. Вуді зобов'язаний зачепитися за дуже високе дерево і розгойдатися на ньому, застрибнути у вікно бідної Бо Піп.

  У цій прикольній грі вам належить допомогти відважному ковбою впоратися з цим дуже відповідальним випробуванням. Дочекайтеся, коли Вуді повисне на своїй мотузці на дереві, і качайте його за допомогою стрілок вправо і вліво розміщених на клавіатурі. І як тільки наш герой підніметься на необхідну висоту, вам потрібно відпустити мотузку за допомогою клавіші пробіл і ваш ковбой відправитися в політ у вікно. Якщо у вас з першого разу не вийде, не варто переживати, для того, щоб перемогти гру, вам потрібно потрапити у вікно всього лише п'ять разів наданих вам з п'ятнадцяти спроб!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам