Гра Алхімія - створи свій світ!

  Ігри » Ігри Класні » Гра Алхімія - створи свій світ!
  Оцінка: 2016 очок, Голосів: 449

  Опис Гри:

  Спробувати відтворити момент творіння нашого світу, твоя таємна мрія? Тоді відчуй себе давнім алхіміком в онлайн-грі Алхімія!

  Алхіміки далеких часів були надзвичайно мудрими. І навіть без наявності складних обчислювальних приладів, нескінченного розмаїття колбочок з речовинами, хитромудрих схем і механізмів, вони примудрялися робити складні досліди. У їх розпорядженні були лише найпростіші засоби, а в лабораторіях не було абсолютно нічого з того, що можна побачити в наш час в суперсучасних кабінетах великих учених.

  У прагненні пізнати таємницю світу, алхіміки свято вірили в те, що весь секрет Всесвіту укладено в чотирьох основних елементах. Вже здогадуєшся, про що йде мова? Звичайно, про землю, воду, вогнь і повітря.

  Подібно древнім алхімікам, в твоєму розпорядженні чотири елементи. Методом проб і помилок проводь свої експерименти, щоб синтезувати різноманітні природні явища. Чим більше ти будеш відточувати майстерність, тим складніше стане завдання! Це розвага для справжніх експериментаторів і любителів труднощів - вирушай у світ перших наукових дослідів і великих відкриттів!

  Відео Проходження гри алхімія: Рецепти та поради

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам