Гра Розфарбуй Короля лева

  Ігри » Ігри Король Лев » Гра Розфарбуй Короля лева
  Оцінка: 677 очок, Голосів: 168

  Опис Гри:

  Зараз у всіх фанатів і шанувальників дуже барвистого і несамовитого мультфільму про Короля Лева, є унікальна можливість стати учасником одной з захоплюючих пригод персонажів з даного мультфільму.

  У нашій грі "Розфарбуй Короля лева" ви зможете вибрати одну з наданих вам чотирьох дуже прикольних і класних картинок - кадрів з мультфільму, які вам необхідно дуже цікаво розфарбувати.

  У вашому розпорядженні буде дуже яскрава палітра різноманітних кольорів і на повну створити для ваших улюблених героїв неповторні яскраві образи в нашій новій і захоплюючій грі "Розфарбуй Короля лева".

  Пропонуємо вам зіграти в нашу нову дуже барвисту і динамічну гру "Розфарбуй Короля лева", яка буде дуже цікава тим, хто любить переглядати мультфільм "Король Лев" і обожнює його персонажів.

  Наша цікава і прикольна гра-розмальовка "Розфарбуй Короля лева" напевно порадує всіх маленьких шанувальників діснеївського мультфільму "Король Лев".

  Вперед, покажіть свою фантазію художника-мультиплікатора і можливо, у вас вийде набагато краще ніж в оригінальному мультфільмі! І не забудьте показати результат справжнім цінителям мультиків!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам