Гра Король лев 4

  Ігри » Ігри Король Лев » Гра Король лев 4
  Оцінка: 502 очок, Голосів: 128

  Опис Гри:

  Прямо зараз у вас є унікальна можливість зіграти в нашу нову дуже барвисту і динамічну гру "Король лев 4", яка буде цікава тим, хто дуже любить переглядати мультфільм "Король Лев" і обожнює його персонажів. Адже ви зможете взяти безпосередню участь у житті ваших улюблених персонажів, а також взяти участь в захоплюючих пригодах.

  У грі "Король лев 4" вашим головним завданням буде розгойдати Тимона, слідуючи за його рухами за допомогою стрілок вправо і вліво.

  Наші веселі друзі Тімон і Пумба завжди і скрізь разом шукають дуже веселі розваги, а сьогодні вони придумали чергову нову прикольну гру. Вони вирішили використовувати жучків і гусениць, яких вони вживають як улюблену їжу, ще як дошку для скейтборду, і тепер вони разом веселяться на імпровізованій рампі. Вам потрібно допомогти розгойдати її так, щоб рухи Тимона були оригінальними і він не звалився на землю. І чим сильніше наш Тімон розкрутитися, тим він вище зможе стрибнути і зробити більше прикольних трюків для оточуючих. Ви можете проявити свої здібності та побити всі рекорди в нашій класній і дуже веселій грі "Король лев 4" і ми впевнені що у вас це обов'язково вийде.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам