Гра Ліло і Стіч збираються на пляж

  Ігри » Ігри Ліло і Стіч » Гра Ліло і Стіч збираються на пляж
  Оцінка: 2142 очок, Голосів: 504

  Опис Гри:

  Прийшло довгоочікуване літо і всі поспішили поїхати і погрітися на пляжі, адже сонячні ванни дуже приємні і являють собою прекрасний спосіб для проведення свого вільного часу з користю для вашого здоров'я.

  Так само і наші герої з гри "Ліло і Стіч збираються на пляж" - Стіч і Ліло вирішили не відрізнятися від безлічі любителів пляжного відпочинку і відправитися на пляж, де на них чекає дуже гарне море і теплий пісок.

  Всі шанувальники і фанати дивного мультфільму увага!

  Вийшла наша нова і дуже захоплююча гра "Ліло і Стіч збираються на пляж", в якій ви можете прийняти участь у житті ваших героїв і при цьому відмінно провести час.

  Наш Стіч з дуже великим інтересом вивчає все, що стосується земних речей, звичаїв і моралі, і вам у нашій грі "Ліло і Стіч збираються на пляж" належить йому в цьому трішечки допомогти.

  З трьох наданих наборів предметів, вам необхідно буде вибрати такий же предмет, який надано на зразку. Вам потрібно поквапитися, адже час в нашій грі дуже обмежений, і чим швидше ви будете реагувати, тим більше очок ви зможете набрати. І пам'ятайте, якщо ви зробите помилку кілька разів, або ж не встигнете вкластися у відведений час, ви втратите одну зі спроб.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам