Гра Ліло і Стіч: Гонки по пляжу

  Ігри » Ігри Ліло і Стіч » Гра Ліло і Стіч: Гонки по пляжу
  Оцінка: 5192 очок, Голосів: 1160

  Опис Гри:

  В нашій прикольній грі "Ліло і Стіч: Гонки по пляжу" вам належить разом з нашим інопланетним героєм Стічем наздогнати всіх утікачів, які втекли від злого капітана Ганта.

  Сьогодні вашій увазі представляємо нову дуже дивну, захоплюючу і барвисту гру, яка була випущена за мотивами мультфільму про «Ліло і Стіч» - "Ліло і Стіч: Гонки по пляжу", в якій ви можете прийняти участь у житті ваших героїв і при цьому відмінно провести час.

  В нашій новій грі"Ліло і Стіч: Гонки по пляжу", яка присвячена мультяшним персонажам, які мешкають на Гаваях. У цьому чудовому місці виявилося кілька стічеподібних персонажів - експериментів, які втекли від капітана Ганта, і він вже в дуже активній стадії їх пошуку. Наш маленький інопланетянин Стіч, повинен допомогти своїм друзям і спробувати врятувати їх від капітана, але для цього йому потрібно дуже сильно постаратися, для того, щоб встигнути знайти їх, перш ніж капітан Гант. Швидше сідайте в швидкохідну машину в нашій грі"Ліло і Стіч: Гонки по пляжу" і допоможіть Стічу наздогнати всіх втікачів експериментів, адже на незвичайній для їх життя планеті вони не зможуть вижити, а особливо якщо вони назад повернутися в руки до лиходія.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам