Гра Ліло і Стіч збирають цукерки

  Ігри » Ігри Ліло і Стіч » Гра Ліло і Стіч збирають цукерки
  Оцінка: 855 очок, Голосів: 212

  Опис Гри:

  Барвистий і дуже цікавий мультфільм "Ліло і Стіч" - це 42-й повнометражний анімаційний мультфільм від Уолта Діснея, який був випущений в 2002 роду. Головними героями цього мультфільму є: Стіч, Лило Пелекаі, Джамба Джукиба, агент Венді Пликли, Нані Пеликаі, Девід Кауін і кобри Баблс.

  Сьогодні в нашій захоплюючій і дуже барвистій грі "Ліло і Стіч збирають цукерки", яка присвячена пригодам персонажів цього мультфільму, Ліло і Стіч, набрали цілу торбу цукерок, і тепер планують дуже поквапитися щоб потрапити додому і на кінець-то поїсти улюблених солодощів. Ось тільки, наші герої так сильно поспішали і бігли, що навіть не помітили, що їх сумочка десь по дорозі порвалася і дуже велика кількість цукерок загубилась!

  Вам необхідно допомогти нашим героям у грі "Ліло і Стіч збирають цукерки".

  Оберіть одного з наших персонажів - Лило або Стіча і допоможіть їм позбирати всі загублені цукерки, до того, як їх побачать інші мешканці ігри і захочуть самі з'їсти.

  Без вашої допомоги нашим героям не вдасться впоратися, і ви зобов'язані їм допомогти. Адже вони дуже сильно хочуть поїсти солодощі, які вони назбирали до невдалої втрати їх по дорозі. Ми віримо в вашу доброту!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам