Гра Ліло і Стіч бродилка

  Ігри » Ігри Ліло і Стіч » Гра Ліло і Стіч бродилка
  Оцінка: 1061 очок, Голосів: 256

  Опис Гри:

  Пропонуємо всім фанатам і шанувальникам дуже барвистого і унікального за своїм сценарієм мультфільму про дуже добродушних персонажів «Ліло і Стіч», який був створений легендарною компанією Уолта Діснея. І як і всі мультфільми від цієї компанії, даний мультфільм тішить своїх глядачів дивовижними персонажами з яскравими сюжетами, які не залишають байдужими нікого, хто хоч раз подивився цей мультфільм.

  Саме для таких фанатів цього дивного мультфільму, наша нова і дуже захоплююча гра "Ліло і Стіч бродилка". Адже в нашій прикольній грі вам належить подати руку допомоги Стичу і допомогти йому втекти з бази Міжгалактичної Федерації.

  На кожному рівні цієї гри вас будуть чекати охоронці, які будуть докладати всі зусилля, щоб відправити героя гри назад за грати. І для того, щоб здобути перемогу в цій сутичці, вам знадобитися зібрати дуже велику кількість різноманітних бонусів, які приховані на кожному з рівнів гри "Ліло і Стіч бродилка".

  Поспішіть, адже Стичу належить дуже не легка прогулянка, а число життів, хітпоінтів, зарядів, лазерів і найголовніше ваш час у грі дуже обмежені. Так що, для того, щоб допомогти вашому героєві вам доведеться дуже сильно постаратися у нашій грі "Ліло і Стіч бродилка".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам