Ігри літаки

Небо притягувало увагу погляди, думки і увагу людей стільки, скільки існує людство. Первісні люди замислювалися над питанням, чому вони не можуть літати, як це роблять птахи. Загалом, вони мріяли, зітхали, і продовжували робити свої буденні справи: полювати і зміцнювати печери

Ця мрія залишилася серед людей до цих пір.

Якщо ти з тих, хто мріє літати серед хмар, цей сайт тобі знадобиться! Тут раді всім шукачам пригод. Завдяки представленим на цій сторінці флеш-ігор про літаки, ти зможеш навчитися керувати залізною пцтией, як справжній ас. Твої друзі позаздрять таким вмінням! Бути може, ігри надихнуть тебе піти вчитися на пілота, і через багато років ти воплотишь свою мрію в реальність, причому вже не в віртуальну.

Ас або новачок?

Напевно, більшість хлопчиком хочуть стати професійними пілотами. Подумати тільки, цим профі заздрять люди похилого віку, а молодь хоче «підмазатися» - проведи нас на літак, дай потриматися за штурвал і т. д. Ось тільки як визначити, професіонал ти або початківець льотчик?

Пілоти можуть рухатися в своїй професії за двох «гілок» - краса чи продуктивність. Одні льотчики прагнуть освоїти якомога більше трюків, щоб політ був видовищним. А інші хочуть бути власні рекорди: швидше, сильніше і як можна вище. Який би шлях ти не обрав, комп'ютерні ігри допоможуть тобі ще більше закохатися в небо і розвинути свої навички польоту. При цьому тобі не потрібно проходити іспити, займатися вивченням теорії або вкладати гроші в улюблене заняття.

Авіашоу - навіщо?

Трюки в повітрі - це не тільки естетика. Вищий пілотаж з'явився в цілях розвитку бойового мистецтва, а не розваги роззяв на площі. Льотчики-винищувачі, виконуючи «штопор» і виходячи з нього, орієнтуються на виконання конкретних бойових завдань. Красивий трюк на літаку - це ще і спосіб відвернути, збити з пантелику ворога. Завдяки цьому небесному трюкачеству можна нанести удач літака ворога в несподіваній їм позиції. Мить - і ти вже обігнав його і зайшов ззаду.

Завдяки онлайн ігор літаки ти можеш виконувати безліч фігур, які вміють робити деякі аси. У нашій країні відома літакова група "Російські витязі". Вони є бойовим підрозділом, які не тільки творять мистецтво в небі, але ще й вміло ведуть бій. Хлопців запрошують на безліч державних свят, де вони демонструють своє мистецтво, доступне небагатьом.

Вчення і тренування

Не втомлюємося повторювати, що професіоналізм досягається тільки наполегливими і тривалими тренуваннями. Якщо ти перший або другий раз за штурвалом, ти не зробиш петлю Нестерова. Новачок, який злетів без сторонньої допомоги, вже молодець. А трюки він буде освоювати поступово. Втрата керування літаком у повітрі - це загроза для пілота і для тих, кого він перевозить і на кого може приземлитися. Це відрізняє уроки польотів від уроків в автошколі.

Для навчання льотчиків важливі та комп'ютерні симулятори. Якщо ти ще не курсант, але літати хочеться, то швидше вмикай флеш ігри про літаки і злітай в синю даль! Твої навички будуть поступово ставати все краще і краще. За умови достатніх зусиль, звичайно ж. Ти зможеш грати в більш реалістичні симулятори, з яких ти дізнаєшся в точності, як виглядає кабіна пілота, і навіщо там потрібен кожен невеликий елемент.

загалом, якщо ти хочеш не тільки «вбити час», але і розвинути навички, то цей сайт тобі знадобиться! Ігри абсолютно безкоштовні. Вони продемонструють тобі, що таке справжня висота, від якої захоплює дух. Ти будеш відчувати кайф, поки літаєш, а заодно і подивишся, що повинен вміти професійний пілот. Спробуй пограти прямо зараз, тобі точно сподобається!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам