Гра Політ кота Тома

  Оцінка: 231 очок, Голосів: 63

  Опис Гри:

  Будь-яка дитина, здається, знає про жителя планшетів і смартфонів – кота Тома і його друзів: Рижику, Бене та Анжеліці. Ці персонажі радують нас своїми веселими голосами і дозволяють доглядати за собою, годувати і розважати. З ними ніколи не буває нудно, адже зовні вони дуже милі і забавні, а також завжди готові поговорити зі своїм господарем і передражнити його милим голоском.

  Ігри з Томом – це аналог ігри Тамагочі, яка була популярна 15-20 років тому. Однак графіка тут набагато краще, яскравіше і привабливіше.

  У грі Кіт Те, що знаходиться перед тобою на екрані, тобі не вдасться вдосталь поговорити з Томом. Тут все трохи інакше, тобі треба навчити Тома літати. Необхідно змусити кота утримуватися в повітрі, безперервно клацаючи правою кнопкою миші. Як тільки почне знижуватися, натисніть на кнопку і піднімай його на потрібну висоту. Але пам'ятай, численні димохідні труби великого міста можуть стати серйозною перешкодою для Тома. Тобі потрібно, акуратно керуючи котом, не дати йому врізатися в труби і м'яко пролетіти в проміжках між ними.

  Якщо ти хочеш пограти разом з другом або подругою – не біда. У грі передбачено управління відразу двома персонажами: котом Томом і білосніжною кішечкою Анжелікою.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам