Ігри поліція

Скільки на Землі існує людина, стільки існують і злочини. Напевно все починалося з крадіжки. Але сьогодні вже є просто величезна кількість різних злочинців, які орудують як у реальному житті, так і в кібер-середовищі

Порядним громадянам важко вижити в такому хаоес. Щоб захистити членів суспільства, уряд створює закони. Але одна справа слова, а інше - їх виконання. Тому без правоохоронців не обійтися!

В онлайн іграх ти можеш захищати закон і порядок або ж стати порушником. Ти сам вибираєш роль. І краще це зробити у віртуальній реальності, ніж по-справжньому. Адже в іграх, які зібрані на сайті, ти можеш порушувати закон, і покарання буде тільки у віртуальній реальності. У цих «флешках» тебе чекає погоні, мигалки і сирени, гонки і переслідування, адреналін і просто нереальний ризик! Грай безкоштовно, поки є така прекрасна можливість.

Дві протилежні сторони

Одні люди прагнуть створити гармонію у світі, а інші хочуть руйнувати. Ці дві категорії сходяться лише в тому, що обидві хочуть жити красиво. Ось тільки способи досягнення цілей - різні. Хтось ходить на роботу, де отримує плату за працю, викидає сміття тільки в призначених для цього мріях... В цей час інші привласнюють чуже майно, псують клумби і розкидають сміття.

Це протистояння буде особливо добре видно в іграх про поліцію. Ти побачиш мотивацію тієї й іншої сторони. Пам'ятай, що існує не тільки наше «хочу», але ще суспільні правила і закони. І дотримуватися їх повинен кожен. Якщо ти вирішив порушувати, то будь готовий, що міліція/поліція постарається знайти тебе і пояснити, що правила є правила, а закон для всіх один.

Стати гангстером

Рано чи пізно кожному хочеться порушити звичайний порядок життя і стати злочинцем. Такі експерименти в реальному житті до добра не доводять. Тим більше злочинний світ так просто не відпускає тих, кому вдалося туди потрапити. Якщо тобі хочеться проявити свої огидні риси характеру, краще зроби це віртуально.

У онлайн грі ти будеш переслідуваний поліцією. Фантазуй, як втекти від них. Копи ж не дурні. У будь-який момент ти можеш перервати все і вийти з гри. А в справжньому житті в таких випадках тобі вже не позбутися від відповідної репутації та кримінальної відповідальності. Ось чим онлайн ігри вигідно відрізняються від експериментів в реальності.

Якщо хочеш стати гангстером, натискай Старт. Ти отримаєш море задоволення від віртуальних сутичок з правоохоронцями. В один прекрасний момент тебе можуть заламати руки і укласти особою на капот поліцейської машини. Будь готовий і до такого повороту подій.

Важка і небезпечна служба

Бути поліцейським або міліцейським - почесно, благородно, але дуже важко. Вважається, що охоронці правопорядку повинні бути благородними, чесними і справедливими, що вони завжди допоможуть. Насправді крім благородства в роботі співробітника внутрішніх справ є ще один важливий фактор - ризик. Збройні банди, відморозки-наркомани та інші злочинці зустрічаються на шляху міліціонера кожен день.

У онлайн грі про поліцію ти зможеш зрозуміти, як це - охороняти порядок. Ти зможеш знищувати злочинців у місті. Не обійдеться тут і без переслідувань бандитів! Завдяки цим іграм ти зможеш приміряти образ як порушника, так і людини, відновлювати порядок і бореться за збереження законів. Ти зможеш почати гру, де б не перебував. Вистачить тільки доступу в інтернет. Нагадуємо, що ніякої плати за ігри не стягується.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам