Ігри полювання

У кожному чоловікові, хлопця і навіть хлопчика живе справжній хижак. Він має немереной силою, могутністю і сміливістю. У його венах ллється кров предків, які кидалися на мамонтів, озброєні тільки камінням і списами

Але на сьогоднішній день поклик предків не спонукає чоловіка ставати на стежку війни або добування поживи. Адже все потрібне можна купити за 10 хвилин в найближчому супермаркеті. Перейти дорогу і взяти з полиці потрібні - от і всі труднощі.

Якщо ти тужиш за справді чоловічим заняттям, які були придумані тисячі років тому, то ігри з серії «Полювання» - те, що потрібно! Завдяки їм ти дізнаєшся, як це - вистежувати здобич, відчуєш радість, коли досягнеш бажаної мети. Якщо ти ніколи в житті не додкрадывался до дичини зі зброєю, саме час спробувати. Людина - цар природи. І у тебе є прекрасна можливість довести це, не виходячи з дому і не заподіюючи шкоди природі.

Вчора - спис, сьогодні - дробовик

Відповідно до теорії Дарвіна, в еволюції особливо важливою точкою стала зміна харчування мавп - від бананів до м'яса. Завдяки цій їжі у людиноподібних істот в організмах з'явилися речовини, які допомогли формуванню розвиненого мозку. Людям потрібно було ловити здобич, що змусило їх шукати допомоги - формувати зграї і племена, в яких встановлювалася ієрархія (порядок володіння владою). Завдяки цьому і розвинулися сучасні людські відносини, які на сьогодні набагато більш складні.

З цього можна зробити висновок, що полювання посприяла еволюції мавпи в людину. Потім це заняття було забуте, оскільки був знайдений більш простий шлях харчування - розведення худоби. Але не можна сказати, що полювання як така зникла зовсім. Так, сьогодні немає необхідності ганятися за тетеревом або кроликом. Але, граючи в ігри полювання, можна отримати стільки задоволення, скільки ти ніколи не отримаєш, купуючи їжу в маркеті. Популярність полювання онлайн серед молоді зростає.

Звичайно ж, сьогодні немає потреби застосовувати списи, як наші предки. Більш ефективні рушниці, пістолети, дробовики. Погодьтеся, що спіймати птаха в тенета важко, а от вполювати її - простіше, але також потребує певних навичок, уваги та спритності. Втім, варто відзначити, що сучасне зброю більш небезпечно, ніж рогатини і вила наших предків. Те, що ти використовуєш проти дичини, може бути використано проти людини. Тому пам'ятай про акуратне поводження з будь-якою зброєю.

Полювання онлайн - адреналін і розслаблення

Рушниця стріляє влучно, але тільки в умілих руках. І ти напевно знаєш, що за законами нашої країни отримати зброю не так просто. Потрібно зібрати довідки, здати іспити і зареєструватися у спеціальних органах. Перш ніж кидатися проходити всі ці етапи, ти можеш відточити свою майстерність онлайн. Завдяки іграм, які зібрані на нашому сайті, ти выработаешь швидку реакцію на мінливу середу, станеш більш спритним і влучним.

Шкода, що комп'ютерні симулятори не можуть відобразити ефект пострілу на всі 100%. Адже існує ще таке поняття як віддача при пострілі. Коли ти цілишся і натискаєш на спусковий гачок, рушницю б'є тобі в плече. Якщо не готовий до такого, то можеш не тільки отримати синяк, але і вивихнути плече або впасти.

В онлайн іграх полювання ми можемо бачити, що така віддача. Але в значної частини з них постріл нічим таким не супроводжується. Тому прицілюватися легше саме у флеш-ігри, стовбур не буде «гуляти». Якщо ти вирішиш стріляти в реальному житті, приклад потрібно буде правильно фіксувати на плечі.

Полювання: коли можна, а коли - ні

Природоохоронним законодавством встановлено правила: коли можна стріляти певних тварин і птахів, а коли не можна. Сезонів полювання всього два: осінній та весняний. Чому так? Вважається, що взимку і влітку лісові і польові мешканці беззахисні, тому браконьєрам дуже легко їх підстрелити. У періоди, коли полювання заборонено, ти можеш грати за комп'ютером - тут немає жодних обмежень.

Тобі більше не потрібно шукати в мережі якісні ігри про полювання. Тут зібрані найкращі онлайн ігри, які тільки існують в інтернеті на сьогоднішній день. Тобі не потрібно платити, стріляти можна цілодобово! Тільки не забувай, що в житті є й інші заняття, не менш захоплюючі.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам