Гра Барбі русалонька: Катання на серфі

  Ігри » Ігри Русалочка » Гра Барбі русалонька: Катання на серфі
  Оцінка: 6623 очок, Голосів: 1498

  Опис Гри:

  Якщо ви просто в захваті від мультфільму про русалоньку Аріель, і обожнюєте головну героїню русалоньку Аріель, тоді наша гра "Барбі русалонька: Катання на серфі" обов'язково вам сподобається і ви відмінно проведете свій час в нашій грі.

  Сьогодні наша підводна красуня, подруга русалоньки Аріель - русалонька Барбі вирішила якось розважитися і покататися на серферній дошці. У них дуже багато вільного часу, який вони не знають як провести, і це захоплююче, хоча і навіть можливо, небезпечне катання на серфі, саме те, що їм зараз потрібно.

  Звичайно, серфінг - це зовсім не легке заняття. А наша героїня, яка виросла на морі, не може обійтися без водної стихії, і розваги вона собі вибирає відповідні.

  Гра "Барбі русалонька: Катання на серфі" занурить вас в дуже захоплююче і захоплююче катання нашої красуні русалоньки Барбі на серферній дошці.

  Приступайте до катання прямо зараз і ви будете здивовані наскільки ця гра захоплююча і барвиста. Але не забувайте, що в цьому виді спорту потрібно бути дуже обережними й акуратними, адже вас можуть з'їсти акули. Так що вам необхідно бути гранично обережними, як на катанні на самій серферній дошці, так і дивитися чи немає поруч акул.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам