Гра Стрілялка шутер: Напад Роботів

  Ігри » Ігри Шутери 3д » Гра Стрілялка шутер: Напад Роботів
  Unity Web Player. Install now!

  Опис Гри:

  Пропонуємо захоплюючу гру для затятих шанувальників фільму Термінатор: Повстання машин. Адже в даному онлайн-розвазі вам доведеться мати справу з трансформерами, які вирішили покарати людство не зрозумій за що. Напевно, розумним машинам просто захотілося керувати людьми, а не бути пішаком в їх руках. Ласкаво просимо в гру Рейд Роботів. Тут вам доведеться битися з розумними залізяками, знищуючи їх один за одним.

  Людству властиво недооцінювати небезпеку предметів, які нас оточують. Вважається, раз ми є їхніми творцями, значить, вони повністю стануть нам підкорятися. Але як показує кінематограф укупі з коміксами і комп'ютерними іграми, не все так просто. Адже штучний інтелект нічим практично не відрізняється від можливостей людського мозку. Машини так само можу спілкуватися і будувати свої підступні плани. А раптом в один далеко не прекрасний день вони все-таки зважаться захопити світ? Що тоді? Навряд чи розроблено потужна зброя, яке могло б нанести точковий удар по роботам, не руйнуючи при цьому навколишнє середовище.

  Саме тому ретельна підготовка до гіршого у вигляді ігор в Рейд Роботів може допомогти підготувати себе до будь-якого, нехай навіть самого негативного результату в реальному житті.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам