Ігри солдати

У солдатів в армії життя сувора і тяжка, але, в той же час, вона сповнена веселощів. Щоб стати справжнім чоловіком, потрібно не тільки додати в роках, але і пожити в казармі в обмеженнях, поїсти кашу з казанка і постояти на тумбочці. Якщо ти не мамин синок, але армійські будні допоможуть тобі по-справжньому подорослішати

Не дивно, що всі хлопці люблять хороші войнушки. Ігри в солдатів дозволяють зануритися в армійські події. Ці ігри не втомлюють і не «прогружают». Завдяки їм, ти зможеш зняти стрес після навчання і повеселитися. Ти можеш вибрати бій і почати грати в цю ж хвилину!

На фронт!

Складно знайти хлопчика або хлопця, який не любить фільми і книги про війну. Коли занурюєшся в них, відчуваєш себе справжнім чоловіком. Наживо воювати можуть тільки ті, хто досяг 18-річчя. До того ж, це завжди небезпечно і непередбачувано. А пограти в солдатів може будь-який бажаючий. Ризику при цьому немає абсолютно! Твої батьки будуть не проти такого проведення часу - головне, щоб ти не вирішив їхати в гарячу точку по-справжньому.

Онлайн ігри про війну дарують задоволення кожному, що вирішив пограти в них. Ти зможеш відчути смак перемоги і сповна насолодитися цими емоціями. Якщо твого персонажа швидше вб'ють, ніж ти очікував, не варто засмучуватися. У цьому ще одна відмінність гри від реальності - ти можеш стартувати рівень або навіть кампанію спочатку. І це можна робити два, три чи двадцять разів, поки ти не вигубиш ворога!

Бойові товариші

На війні (навіть на віртуальній!) без підтримки не обійтися. Товариші повинні бути поруч, щоб прийти на допомогу в разі чого. Бойове братство цінують ті, хто на собі відчув, як важлива підтримка справжніх друзів. Поруч з тобою на війні повинні бути ті люди, які гарантовано не підставлять і не втечуть у кущі в самий важкий момент.

Перевірити дружбу під час миру складно. Але, кажуть, є спосіб: пограти в онлайн гру про війну з одним. Розваги онлайн відмінно моделюють справжнє життя. Ти зрозумієш, ніж коштує твій товариш, а також чого стоїш і ти сам. Якщо у віртуальному бою один прикриє спину в потрібний момент, це показник того, що в цих справах він також проявить себе при нагоді. Втім, ти можеш вважати, що це спірне питання.

Тобі не потрібно витрачати час на пошуки в мережі якісної флеш-ігри про війну. Досить вибрати будь-яку з війн, які зібрані нами на цьому сайті. «Відірвись» сам або разом з другом! Запам'ятай, що колекція постійно оновлюється. Через день або тиждень ти зможеш побачити тут нові кращі онлайн ігри.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам