Ігри таксі

Як тільки не називають таксистів в анекдотах і численних історіях: герої візництва, лицарі асфальтних доріг. Вони іноді виступають психологами, а іноді і довідковою службою. Загалом, в цих людях з'єднані 10, а то й більше функцій

Тут потрібно вміти не тільки кермо тримати! Робота водія цікава, тому що за день він знайомиться з багатьма людьми. За один робочий день з ними трапляється стільки, скільки деякі інші люди і за три місяці не переживають.

Хто жодного разу не хотів тримати ввечері кермо автомобіля і спілкуватися з випадковими попутниками, той людина, позбавлена романтизму і прагнення до пригод. Завдяки іграм таксі ти можеш за секунду знайти круту машину і для блага своїх пасажирів розганяти її більше і більше. Під час гри тобі доведеться стикатися з несподіваними поворотами і виконувати трюки на своїй тачці.

За правилами? Це нудно!

В нашій країні (та й в інших) уряд періодично намагається привести в порядок систему приватного візництва - точніше, повна відсутність цієї системи. Але дух авантюризму в цій професії не помре. Бомбили завжди намагаються знайти незвідані дороги, щоб скоротити шлях, або ж розігнатися швидше, якщо клієнт поспішає. Деякі намагаються випендритися перед тим, кого підвозять.

Є водії, які люблять їздити за правилами і абсолютно спокійно. Але це ж зовсім не цікаво! Справжніми героями таксі стають ті, хто сприймає свою роботу не як каторгу і рутину, а як мистецтво. За кермом водії реалізують себе і показують пасажирів і перехожих, чого коштують вони самі і їх автомобіль.

Яка б не була швидкість, професіонал за кермом забезпечить безпеку тих, кого підвозить. Тим він і відрізняється від божевільного лихача. Єдиний мінус - пасажира на задньому сидінні таки може заколисати, якщо занадто різко згортати. Професійний водій не потрапить в аварію і постарається нікому не заважати, навіть якщо доводиться зрізати і різко розвертатися.

Хуліган з Марселя - підкорювач доріг

Сьогодні приватний перевезення, так сказати, в моді. Втім, років 20 тому він теж був вельми популярний. Є попит - є і пропозиція. Популяризували професію таксиста творці відомого фільму. У картині йдеться про таксиста Даніеле з франції, який перестав бути развозчиком піци і став бомбилою. Ця робота також опиняється під загрозою, тому що він не хоче підкорятися встановленим правилам дорожнього руху.

Перед хуліганом з міста Марселя лежить вибір: піти працювати в поліцію (а до людей цієї професії у нього досить негативні почуття) або позбутися ліцензії водія і вже не сідати за кермо. Він береться за нелегку справу з поліцейським по імені Эмальен, до майбутнього задоволення всіх глядачів. Якщо б він вибрав другий шлях (відмовитися від роботи в правоохоронних органах), не дивилися б ми смішну кінокартину і не грали б в ігри таксі.

загалом, досить непогано, що життя іноді розгортається досить несподіваним боком. В одну мить картина світу може розвернутися на 180 градусів. Головне - прийняти вірне рішення і не прогавити шанс, який дається, бути може, у перший і останній раз на 80 років. Ти зможеш швидше орієнтуватися у віртуальному і реальному житті, якщо хоча б кілька разів зіграєш в ігри про таксі. Точність дій і швидкість реакції ти зможеш удосконалити, лише запустивши флеш-ігри на цьому сайті. А швидка кмітливість всім і завжди на руку!

Для бажаючих провести вільний час з толком і отримати задоволення, представляємо кращі ігри про таксі. В них можна грати годинами, і точно не набридне. Колекція постійно поповнюється. Тому, зайшовши сюди наступного разу, ти з великою ймовірністю знайдеш щось новеньке для себе. Грай абсолютно безкоштовно, ніяких пересилання грошей на віртуальні гаманці і карти не потрібно. Досить лише вашого бажання взятися за кермо і освоїти нові дороги.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам