Гра Тоталі Спайс бродилка: Торговий центр

  Ігри » Ігри Тоталі Спайс » Гра Тоталі Спайс бродилка: Торговий центр
  Оцінка: 1020 очок, Голосів: 249

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам відвідати та прийняти участь у нашій новій захоплюючій грі "Тотал спайс бродилка: Торговий центр".

  На цей раз, кіборги захопили центральне управління гральних автоматів у віртуальному торговому центрі. Злісним вірусом вражені всі банкомати і навіть платіжні термінали, через це робота торгового центру повністю паралізована. А жити в світі без торгових центрів дуже нудно і не цікаво!

  У нашій грі "Тотал спайс бродилка: Торговий центр" сміливі і відважні дівчата поспішають на допомогу в торговий центр і допоможуть побороти вірус.

  Вам необхідно буде вибрати собі героїню, якою ви будете грати, і можете починати ваше переміщення по вірусному торговому центру. Але будьте дуже обережні, адже між прилавками на вас вже чекають кіборги, які дуже сильно схожі на різні предмети побутової техніки. Вам потрібно дати їм бій!

  Ви керуєте вашою героїнею за допомогою стрілок. Стрілка вгору відповідає за стрибки героїні, якщо вам необхідно бігти вправо або вліво, вам потрібно натискати відповідні кнопки на клавіатурі, для того, щоб ваша героїня пригнулась - натискайте кнопку "вниз". І не забувайте про кнопки Х і Z, які при натисканні на їх змусять вашу героїню наносити удари або атакувати на відстані, якщо у вас є ніж. Якщо раптом виникла така необхідність підняти предмет - скористайтесь пропуском.

  Не забувайте весь час озиратися по сторонах, адже іноді і на стінах зустрічаються потрібні предмети, які ви можете взяти і надалі їх використовувати. Зазвичай, вони допомагають вам у бою наближатися до вашого супротивника і атакувати його на відстані від вас. А якщо ви назбирали кілька предметів, то переключитися між ними з допомогою клавіш з відповідними цифрами: 1,2,3 і так далі.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам