Гра Тоталі Спайс 2: Пригоди в електронному світі

  Ігри » Ігри Тоталі Спайс » Гра Тоталі Спайс 2: Пригоди в електронному світі
  Оцінка: 898 очок, Голосів: 228

  Опис Гри:

  Мультяшним дівчаткам-шпигункам доводиться поєднувати свою роботу в даному агентстві з життям звичайних школярок із старшої школи Беверлі-Хіллс, а також з побаченнями і захоплюючим шопінгом.

  Опинившись у віртуальній реальності разом з героїнями нашої гри "Тоталі спайс 2: Пригоди в електронному світі" ви не захочете звідти повертатися. Адже це буде дуже захоплююче допомагати вашим любимим персонажам виконувати місію в кіберпросторі.

  Пересуватися по віртуальному майданчику гри ви можете використовуючи клавіші "вправо" і "вліво". Для того, щоб здійснити стрибок - натискайте пробіл, коротко для здійснення низького стрибка і довго для високого і дуже довгого. Якщо ви наважилися атакувати вашого супротивника або виникла на вашому шляху перешкода без застосування зброї, ви можете використовувати клавішу Z - ця ж клавіша допоможе вам перегортати повідомлення від Джеррі без допомоги мишки.

  Якщо ви хочете здійснити атаку на відстані, використовуйте клавішу V. А стріляти ви можете навіть з сидячого положення. Для того щоб сісти або ж пригнутися, ви можете за допомогою стрілки "вниз".

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам