Гра Тоталі Спайс: Одягалка

  Ігри » Ігри Тоталі Спайс » Гра Тоталі Спайс: Одягалка
  Оцінка: 721 очок, Голосів: 179

  Опис Гри:

  Наша гра створена за мотивами дуже популярного зараз мультфільму «Тоталі спайс», який є франко-канадським аніме, створеним французькою компанією Marathon Production, в якому йде розповідь про трьох дуже вірних подружок з міста Беверлі-Хіллс. Це Кловер, Сем і Алекс, які потай від усіх, що працюють в організації по захисту людей WOOHP. Нашим шпигункам доводиться поєднувати свою роботу в даному агентстві з життям звичайних школярок із старшої школи Беверлі-Хіллс, а також з побаченнями і захоплюючим шопінгом.

  У нашій грі "Тоталі спайс: Одягалка" вам належить вибрати одяг для наших героїнь, які планують відправитися на нове шпигунське завдання. Адже не вірний вибір гардеробу, може призвести до повного провалу місії. Допоможіть у нашій грі "Тоталі спайс: Одягалка" дівчатам підібрати найбільш підходяще їм вбрання для вдалого проходження місії.

  Під час виконання ними операції по затриманню справжнього злочинця, або у фітнес центрі, на ранчо - не відомо де воно буде проходити. Тому вибрати відповідну одяг не так то й просто. Для вибору наряду, який на вашу думку ідеально підійде для виконання місії, клікайте на кнопку "GO". А у верхньому лівому куті є картинка-нагадування, яке повідомляє вам про те, на яку саме місію відправляються наші героїні.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам