Гра Тоталі Спайс танцюють

  Ігри » Ігри Тоталі Спайс » Гра Тоталі Спайс танцюють
  Оцінка: 563 очок, Голосів: 139

  Опис Гри:

  Танці - це так захоплююче і навіть дуже корисно для вашого здоров'я, адже під час танців можна спалити дуже велику кількість калорій і при цьому відмінно провести час!

  Героїні мультфільму «Тоталі спайс» примудряються поєднувати свою дуже небезпечну роботу супер шпигунок в організації по захисту людей WOOHP з життям звичайних школярок із старшої школи Беверлі-Хіллс, а також з побаченнями і захоплюючим шопінгом.

  Сьогодні наші сміливі школярки будуть відпочивати від виконання місії і цей відпочинок повинен бути дуже яскравим. У нашій грі "Тоталі Спайс танцюють" дівчата будуть танцювати і веселитися разом зі своїми подругами до упаду.

  Адже, після важкої роботи щодо виконання складної місії секретному агенту просто таки необхідний відпочинок. І не дивлячись на свою втому, наші дівчата все ж вирушають на танцпол. Вашим завданням в даній грі буде допомагати їм не відставати і уважно дивитися на пропливаючі вгорі екрану прапорці, і як тільки прапорець виявиться всередині сердечка, вам необхідно буде натиснути на клавішу, яка намальована на ньому.

  Починайте гру з вашими улюбленими героями прямо зараз і будьте впевнені, що ви відмінно проведете свій час.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам