Гра Тоталі Спайс пригоди: Повітряна стрілянина

  Ігри » Ігри Тоталі Спайс » Гра Тоталі Спайс пригоди: Повітряна стрілянина
  Оцінка: 522 очок, Голосів: 136

  Опис Гри:

  Стрільба завжди надає відчуття сили і впевненості в собі. Адже це так захоплююче, стріляти в мішень і дивитися: потрапиш або не потрапиш.

  Нашим шпигункам доводиться поєднувати свою роботу в даному агентстві з життям звичайних школярок із старшої школи Беверлі-Хіллс, а також з побаченнями і захоплюючим шопінгом.

  В наших відважних школярок сьогодні нова небезпечна місія, але цього разу в повітрі! Ви готові допомогти нашим дівчатам? Адже наша гра "Тоталі Спайс пригоди: Повітряна стрільба" - створена тільки для справжніх сміливих секретних агентів, готових виконати будь-яке поставлене їм завдання.

  Ви зобов'язані допомогти нашій героїні Кловер пролетіти весь необхідний шлях, при цьому, знищуючи по дорозі літальні кораблі супротивника. І з кожним новим рівнем гри "Тоталі Спайс пригоди: Повітряна стрільба" їх ставатиме все більше і вони ставатиме все сильнішими. Але це ж не злякає супер агентів! За деякими з цих повітряних кораблів потрібно стріляти кілька разів, і після цього вони обов'язково впадуть на землю. Для стрільби використовуйте кнопку миші. При русі миші вгору-вниз ви можете уникати зустрічі з шипованими прикордонними кулями. І пам'ятайте, що зіткнення з такими кулями може погано для вас закінчиться.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам