Перед тобою відкривається ціле море безкоштовних ігор Гонки на тракторах. Призначені такі гейми в основному для сильної половини людства, однак дівчата також можуть спробувати себе в ролі водія трактора, чому б і ні?

Трактор являє собою великий і потужний транспортний засіб, що використовується в основному для того, щоб щось кудись перетягнути. Наприклад, ті ж причепи, в яких можна перевозити певний вантаж

Звичайно ж, сфера застосування тракторів – сільське господарство. З таким же успіхом вони використовуються під час будівництва і на інших процесах промислового характеру. Трактор може їздити як на колесах, так і на гусеницях. Безперечна перевага цієї машини полягає в тому, що трактор може проїхати практично по будь-якій дорозі, не залежно від вибоїн, ям і інших вад.

Все це, звичайно, добре, але чи уявляєш ти трактор в якості гоночного апарату? Може, в реальному світі подібна розвага і є недоступним, але тільки не у віртуальному вимірі, де можливо все! Ти можеш зі сміливістю забратися в кабіну водія і почати змагатися з іншими такими ж відчайдушні хлопцями, які бажають взяти участь у тракторних змаганнях. Дуже важливо, щоб саме ти прийшов першим до фінішу. Однак для цього потрібно постаратися, адже не тільки швидкість тут важлива. По дорозі ти зустрінеш багато перешкод. Звичайно, більшість з них трактор пройде без особливих проблем, однак все одно будь обережним. У тебе обов'язково все вийде!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам