Гра Валлі 2

  Ігри » Ігри Валлі » Гра Валлі 2
  Оцінка: 675 очок, Голосів: 165

  Опис Гри:

  Опинившись разом з Євою на кораблі, наш маленький герой робот Валлі, зовсім розгубився, адже на Землі він був нікому не потрібен і зовсім один, а на цьому кораблі навколо нього дуже багато людей і інших роботів. Та і його подруга Єва кудись запропастилася, так що навіть запитати, що відбувається навколо зовсім не у кого.

  Але на щастя для нашого героя, трохи поблукавши по кораблю він знаходить свою подругу дівчинку-робота, але як тільки він до неї наблизився, їх обох викинуло в космос.

  Тепер нашому Валлі знову потрібно відшукати Єву і зробити це якомога швидше, поки вони обидва не відлетіли занадто далеко від їхнього корабля.

  А як наш герой може переміщатися в безповітряному просторі, адже він вже трохи застаріла модель і такої функції у нього немає? На це дуже важливе питання наш сміливий герой дуже швидко знаходить відповідь і на користь йому припав вогнегасник, яким він вистрілює струменем в бік, протилежним напрямком його польоту і таким чином переміщається в космічному просторі.

  Тепер, коли одну проблему він вже вирішив, отже йому необхідно сконцентруватися на пошуках своєї подруги Єви.

  У нашій грі "Валлі 2" вам належить допомогти нашому героєві впоратися з цим дуже складним завданням. А управляти його рухами ви можете за допомогою стрілок на клавіатурі, і пам'ятайте, що йому ще потрібно буде ухилятися від пролітаючих повз астероїдів і уламків кораблів. А знайти Єву, ви зможете слідуючи за зеленою стрілкою радару.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам