Гра Пінболл з Валлі

  Ігри » Ігри Валлі » Гра Пінболл з Валлі
  Оцінка: 335 очок, Голосів: 90

  Опис Гри:

  Мультфільм "Валлі" - це комп'ютерний анімаційний, науково-фантастичний мультфільм, який був створений компанією Pixar Animation Studios в 2008 роду. У мультфільмі розповідається історія про пригоди робота Валлі, який дуже добрий і чуйний персонаж.

  І для всіх любителів і шанувальників цього чудового мультфільму була створена наша нова дуже захоплююча і класна гра "Пінболл з Валлі".

  У нашого головного героя робота Валлі в гаражі зберіглася ціла колекція різноманітного сміття з епохи людей, і нещодавно ця чудова сміттєва колекція поповнилася ще одним новим експонатом.

  До Валлі потрапив справжній, хоча і дуже старий, стіл для гри в пінбол, і він найкращим чином підходить до антуражу і своєрідного дизайну кімнати нашого героя. Після того, як наш маленький робот замінив на столі кілька зламаних деталей, його нова захоплююча іграшка запрацювала.

  У нашій грі "Пінболл з Валлі" вам належить як можна далі відбивати кульку за допомогою спеціальних біт, які присутні в пінбольному столі, і при цьому не даючи можливості вашій кульці впасти в проріз між ними. Якщо ви все будете робити вірно, ви будете отримувати очки за гру. І пам'ятайте, що кульку потрібно відкидати в різні кути столу.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам