Гра Валлі і Єва

  Ігри » Ігри Валлі » Гра Валлі і Єва
  Оцінка: 396 очок, Голосів: 103

  Опис Гри:

  З моменту прильоту на Землю Єви наш герой робот Валлі тільки те й робить, що думає як би подружитися з цією милою і чудовою дівчинкою - роботом. І коли ця красуня звернула на нього увагу, виявилося, що у них дуже багато спільних інтересів. Адже двом роботам дуже подобається проводити час, насолоджуючись при цьому західом сонця або просто триматися за руки. Але наш герой Валлі весь час придумує нові розваги для своєї нової подруги, щоб вона не скучила.

  На цей раз він придумав дуже захоплююче заняття з дивним інвентарем, який залишився ще з епохи людей - поліетиленові бульбашки! Напевно ви так само в дитинстві не один раз лопали поліетиленові бульбашки з повітрям і не могли зупинитися поки всі вони не були знищені. Ось і нашим героям це захоплююче заняття, також довелося по душі.

  Ось тільки лопає бульбашки Єва не пальцями, а своїм лазером, який включений з мінімальною потужністю, а Валлі тим часом, тримає плівку перед своєю подругою.

  В нашій прикольній грі "Валлі і Єва" вам належить стріляти з лазера Єви намагаючись за певний час лопнути всі бульбашки, які є на шматочку поліетиленової плівки. Для цього вам просто потрібно водити по екрану мишкою. Але намагайтеся не виходить за межі плівки, адже ви випадково можете потрапити в Валлі і поранити його.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам