Гри волейбол

Багатьох дратує і обурює те, що кількість уроків алгебри та англійської мови в школі набагато більше, ніж кількість уроків фізкультури. Адже набагато цікавіше бігати і ганяти м'яч, а не вчити незрозумілі визначення. Згаяне під час навчального дня надолужується після уроків і ввечері з друзями

Але батьки не завжди відпускають у двір, або ж погода псується. А зайнятися спортом все рано хочеться. Тому на нашому сайті зібрані кращі ігри про волейбол.

Ти напевно не уявляєш, як це можна - зовсім не займатися спортом. Тому пропонуємо тобі не відриватися від улюбленого заняття і сміливо починати грати онлайн абсолютно безкоштовно. Якщо у тебе є інтернет і ноутбук або комп'ютер, цього цілком достатньо, щоб поринути в улюблене заняття.

Звідки взялася гра

Як і багато інші види спорту, волейбол був винайдений в США. Це сталося в кінці 19 століття. Історія розвитку цієї командної гри не може вважатися нудною. Вона з'явилася в коледжі молодих християн, що само по собі дивно. Адже цей заклад, як ти вже здогадався, якщо не нудне, то, принаймні, строге й серйозне.

В коледжі такого незвичайного напрямку вчитель фізкультури запровадив там небачений раніше спосіб розваги. Винахідника гри звали Вільям Морган. На найближчому конгресі він навчив волейболу багатьох, що сприяло поширенню гри. У 1915 році її правила стали доробляти професіонали, а в 1925 році гра стала приблизно такою, якою ми бачимо її сьогодні.

Взяли правило, що гравців на майданчику має бути шість. Одна і та ж команда може торкатися м'яча не більше трьох разів. Матч ведеться, згідно з правилами, до 15 очок. Раніше було прийнято вести матч до 21 очка. Трохи пізніше були вироблені технічні прийоми, які актуальні для сьогоднішнього волейболу: подача, блок, передачі, атакуючий удар і т. д.

Популяризація волейболу

На той момент, коли був винайдений волейбол, ця гра вимагала мінімум правил і мінімум інвентарю. Інші були більш романтичними. Тому багато людей зацікавилися новою грою. Спочатку в неї грали на уроках, потім організовувалися змагання. Потім волейбол став актуальний для відпочиваючих, дозволяв розслабитися і розім'яти тіло.

Якщо розвивається аматорський спорт, це відбивається і на професійному рівні. У різних місцевостях правила були адаптовані і змінені. Подекуди прижилися саме придумані варіації. У всьому світі став відомий і любимо багатьма пляжний волейбол. Пізніше він став олімпійським видом спорту. Також актуальним парковий волейбол і піонербол (який є більш простий варіацією відомої гри). Сьогодні в школах волейбол поширений серед дівчаток. Але і багато хлопчики не проти в нього пограти.

Якщо ти хочеш потренуватися, не виходять з дому, використовуй будь з даних віртуальних тренажерів. Ти зможеш також розвинути швидкість реакції, що стане в нагоді не тільки у волейболі, але і в будь-якому спорті або комп'ютерної гри. Вибери будь-яку з представлених на цьому сайті гри і починай розважатися!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам