Гра Вінкс 5 сезон: створи свою Вінкс!

  Ігри » Ігри Вінкс » Гра Вінкс 5 сезон: створи свою Вінкс!
  Оцінка: 6209 очок, Голосів: 1395

  Опис Гри:

  Вінкс обожнюють всі панночки. Всі дівчата від мала до велика мріють прокинувшись якось вранці, виявити у себе надзвичайні здібності.

  Ви навіть нишком робили чарівні палички і повторювали чарівні слова, але все марно. Немає у світі досконалості, але від усвідомлення цієї істини легше не стає.

  Підступ ще в тому, що фей в мультиках, раз, два та й усе, а грати хочеться всім. Плюс всі, як правило, мріють зіграти роль Блум або красуні Стели. От ти вже й посварилася з друзями.

  Як було б чудово, якби героїнь Вінкс було набагато більше. Що б будь-яка дівчинка могла відшукати когось, конкретно для себе! Героїню, з якою вони схожі, як сестри-близнюки. Або богатиря, який буде втіленням її дівочих мрій. Але, скільки дівчат на планеті Земля, стільки і думок про ідеал. Уявіть собі, яка дурниця вийшла б, якщо в мультяшках була така кількість героїв.

  Хто шукає, той завжди знайде. Іграшка Winx 5 сезон дає тобі можливість створити героя власної мрії! Ти можеш придумати його або її такими, як підказує твоя вигадка. Це може бути якийсь бездоганний герой, а може - твій автопортрет. Цього богатиря або героїню створюєш ти, а тому лише ти знаєш, як конкретно він повинен виглядати, який характер у нього буде.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам