Гра Барбі на конях

  Оцінка: 2885 очок, Голосів: 666

  Опис Гри:

  Барбі обожнює всіх тварин, але перевагу віддає коням. Вона чудово з ними управляється і з величезним задоволенням відправляється на кінні прогулянки.

  Завдяки грі Барбі на конях ти зможеш краще зрозуміти, що собою являє кінний спорт. Навчитись йому не так просто, але дуже захоплююче. Адже в ньому є своя специфіка. Необхідно домогтися повної синхронізації рухів людини і скакуна, так само як і чуйного взаєморозуміння, оскільки вони нерозривно пов'язані. Навчитись майстерно управляти цими норовливим тваринам - справжнє мистецтво. Воно здійснюється з допомогою голосу і тіла, а саме ослаблення і натягу вуздечки, стискання стегон, мовних зворотів та переміщення ваги.

  Професійний кінний спорт вимагає також наявності спеціального спорядження, без якого їзда категорично заборонена. Це стосується і коней, й вершників. Для жінок передбачений жакет особливого фасону, який називається амазонка, брюки, бриджі в обтяжку довжиною до коліна, краги (шкіряні халяви) і рукавички. Крім того, на голову одягаємо спеціальний головний убір - жокейку. І, звичайно, знадобляться шпори і хлист.

  Ваше завдання в грі Барбі на конях повністю спорядити нашу героїню для занять кінним спортом. Але пам'ятай, Барбі - страшенна модниця. Для неї дуже важливі не тільки функціональність і зручність, але і стильність кожної складової її вигляду. Так що тобі довірено вибрати самий красивий і модний варіант костюма наїзниці.

  .

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам