Онлайн гра Бетмен - Помста

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Помста
  Оцінка: 433 очок, Голосів: 116

  Опис Гри:

  Знову на вулиці улюбленого міста Бетмена повернувся лиходій по імені Опудало! Як же добре було в місті без цього негідника. Але нашому Бетмену без таких лиходіїв стає дуже нудно! Але сьогодні Бетмену не доведеться нудьгувати! В нашій захоплюючій екшен гри "Помста Лякала", яка має дуже красиву і яскраву графіку, захоплюючий сюжет, дуже легке управління і безліч лиходіїв, Бетмену необхідно навести порядок у місті і повернути його жителям спокійне життя.

  Негідник Лякало, надумав дуже небезпечну затію! Він викрав балони з Страхітливим газом із самої секретної лабораторії міста Готема. А адже це може понести дуже масштабні трагічні наслідки, якщо наш герой Бетмен не зупинить вчасно негідників з нашої гри "Помста Лякала".

  Без вас нашу супергероєві доведеться добряче попотіти, щоб відшукати та знешкодити цих дуже небезпечних для суспільства підступних лиходіїв. Ви ж не хочете, щоб Готема з його мирними в нічим не винними жителями не стало в одну мить? Тоді вам варто поспішити! Використовуйте всі самі необхідні і вражаючі здібності вашого підопічного Бетмена, які він отримав в процесі багатьох років складних тренувань, для перемоги над негідниками.

  Покажіть мерському лиходієві Опкдалі і його шанувальникам Тотошкі і Еллі, що їх місце проживання - в'язниця, якщо вони не схаменуться і далі будуть загрожувати мирним жителям небезпечним для життя газом.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам