Онлайн гра Бетмен - Відмінності в коміксі

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен - Відмінності в коміксі
  Оцінка: 347 очок, Голосів: 92

  Опис Гри:

  Пропонуємо вам відпочити від кривавих сутичок і зайнятися дуже захоплюючим заняттям у нашій грі "Знайди відмінності в коміксі". Ця гра побудована на дуже простих правилах. Вам необхідно буде знайти п'ять відмінностей між двома картинками, на яких буде зображений улюблений герой Готема - Бетмен.

  Ця гра - улюблена забава всіх часів і народів, і крім цього в ній є дуже цікавий бонус - вам необхідно буде знайти всі відмінності на картинках коміксу "Кінець ігор Людини Сови".

  Ця дуже захоплююча і розвиваюча гра про супергероя Бетмена складається всього з 10 рівнів, і на кожному вам необхідно буде знайти по п'ять відмінностей між наданими вами картинками. І найголовніше, дану гру можна буде проходити дуже велику кількість разів, адже кожен новий раз відмінності на картинках будуть змінюватися і ви не зустрінете в грі повторення відмінностей. Таким чином, ви можете відчувати вашу уважність з нашою дуже цікавою грою про суперлюдину Бетмена - "Знайди відмінності в коміксі".

  Ми впевнені, що після першого вашого разу проведеного в нашій грі, ви ще не раз захочете пройти нашу гру знову і знову. Це дуже захоплююче і до того ж корисно грати в розвиваючі ігри.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам