Гра Льодовиковий період: Знайди відмінності

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період: Знайди відмінності
  Оцінка: 576 очок, Голосів: 142

  Опис Гри:

  Мультфільм "Льодовиковий період" - це повнометражний комп'ютерний мультфільм, який був створений студією Blue Sky Studios для 20th Century Fox. Даний мультфільм після його виходу на екрани, завоював безліч маленьких сердець і отримав цілу армію шанувальників у всьому світі. Його дуже цікаві і такі різні герої, кожні знайшли своїх фанатів і полюбилися багатьом.

  І для всіх любителів і фанатів цього чудового і навіть повчального мультфільму, ми пропонуємо вам пограти в нашу нову захоплюючу гру "Льодовиковий період: Знайди відмінності". В цій дуже цікавій грі вам необхідно розглядаючи парні картинки з кадрами улюбленого вами мультфільму, знаходити в них відмінності.

  Але пам'ятайте, що на кожному рівні нашої гри "Льодовиковий період: Знайди відмінності", для вас підготовлені п'ять відмінностей, які не дуже то легко помітити з першого погляду! Вам потрібно бути гранично уважними і як можна ретельніше придивлятися до деталей розміщеним на картинці. Ми віримо, що ви дуже уважні і винахідливі і у вас все обов'язково вийде і ви знайдете всі відмінності, які полягають у цій барвистій грі "Льодовиковий період: Знайди відмінності".

  Вперед до нових захоплюючого ігрового процесу!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам