Гра Льодовиковий період сільце

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період сільце
  Оцінка: 617 очок, Голосів: 157

  Опис Гри:

  Мультфільм "Льодовиковий період" після його виходу на екрани, завоював безліч маленьких сердець і отримав цілу армію шанувальників у всьому світі. Його дуже цікаві і такі різні герої і їх незабутні образи і характери, кожен знайшли своїх фанатів і полюбилися багатьом.

  Пропонуємо всім шанувальникам цього чудового мультфільму зіграти в нашу нову захоплюючу і барвисту гру "Льодовиковий період село".

  - Де, знову наша шаблезуба білка Скрат, вирішала трохи повеселитися і відчути як це бути не звичайною білкою, а справжньою білкою-летягою!

  Для реалізації своєї мрії він вирішив пристосувати звичайні санки і попросив у свого друга Сіда, допомогти йому в реалізації цього задуму.

  І коли Скрат з'їде з гірки, Сід повинен відхилити від курсу спеціально встановлений трамплін для того, щоб білка змогла полетіти в повітря і парити.

  Пам'ятайте, що дуже важливо вибрати підходящий момент для здійснення стрибка, адже якщо він вийде невдалим білка може сильно пошкодити себе. В польоті ви можете керувати нахилом санок з допомогою стрілок. Вам потрібно пролетіти якнайдалі і дати відчуття вашому героєві моменту польоту.

  Ви обов'язково проведете ваш вільний час дуже захоплююче!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам