Гра Льодовиковий період: поцілунок білок

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період: поцілунок білок
  Оцінка: 660 очок, Голосів: 159

  Опис Гри:

  Зараз всі шанувальники дуже цікавого і веселого мультфільму "Льодовиковий період" мають унікальну можливість пограти з улюбленими героями в нашій новій грі "Льодовиковий період: поцілунок білок", яка присвячена пригодам персонажів з цього яскравого мультфільму.

  Перший поцілунок - це дуже захоплююче і дуже довгоочікувана подія в житті кожного, а в житті наших мультяшних героїв - це ще і дуже складне для реалізації заняття. У провадженні, якого ви повинні будете допомогти в нашій грі "Льодовиковий період: поцілунок білок".

  Скрат, шаблезуба божевільна білка, яку напевно запам'ятали всі, хто дивився мультфільм, нарешті знайшов свою другу половинку і мріє провести з нею залишок свого життя.

  Спалахнуло між нашими казковими героями велике почуття ніхто не в силах зупинити, настільки воно сильне, і наші герої не можуть відірватися один від одного ні на хвилинку.

  Ось тільки лінивець Сід, весь час не дає закоханим білкам побути на одинці.

  Допоможіть бідному закоханому Скрату і його коханої знайти нарешті своє заслужене щастя в нашій прикольній грі "Льодовиковий період: поцілунок білок". Не будьте такими жорстокими і прикладіть всі зусилля для їх возз'єднання!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам