Гра Льодовиковий період: Гонитва за горіхами

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період: Гонитва за горіхами
  Оцінка: 481 очок, Голосів: 122

  Опис Гри:

  Ох вже ця невгамовна шаблезуба білка зі своїми горіхами! Як після стількох зусиль і дуже жорстоких страждань, у неї ще є сили збирати її улюблені ласощі роблячи собі запаси на зиму? Але ж без горішків вона буде голодувати, виходу немає і вона знову і знову шукає і намагається затягнути черговий горішок до себе в нірку!

  Зараз всі шанувальники дуже цікавого і веселого мультфільму "Льодовиковий період" мають унікальну можливість пограти з улюбленими героями в нашій новій грі "Льодовиковий період: Гонитва за горіхами", яка присвячена пригодам персонажів цього мультфільму.

  Знову в центрі уваги невезуча білка Скрат, який на цей раз все так само безуспішно ганяється за своєю мрією - горішком.

  На цей раз, в нашій прикольній і дуже захоплюючій грі "Льодовиковий період: Гонитва за горіхами", наш герой Скрат, вирішив прискорити процес збирання улюблених горіхів до можливого йому максимуму, і вже сконструював прикольний мотоцикл на якому він планує зайнятися збиранням улюблених ласощів по рідній долині, а так само заїхати в загублений світ динозаврів і там зібрати горішки.

  А разом з ним можете поїхати і ви і взяти участь в парі заїздів. Але вам варто поквапитися, адже час на кожному рівні гри обмежен.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам