Гра Льодовиковий період: Горіхи на льоду

  Ігри » Ігри Льодовиковий період » Гра Льодовиковий період: Горіхи на льоду
  Оцінка: 453 очок, Голосів: 125

  Опис Гри:

  Знову в центрі уваги невезуча білка Скрат, яка на цей раз все так само безуспішно ганяється за своєю мрією - горішком.

  Шанувальники дуже цікавого і веселого мультфільму "Льодовиковий період" прямо зараз мають унікальну можливість пограти з улюбленими героями в нашій новій грі "Льодовиковий період: Горіхи на льоду", яка присвячена пригодам персонажів цього мультфільму.

  Наша шаблезуба білка Скрат весь час змушена перебувати в пошуках своїй улюбленій солодощі - горіха! І варто нашому герою знайти цей продукт, як цей горіх, якимось дуже дивним і загадковим чином тікає від нього, вислизаючи прямо з лап! Але на цей раз, наш герой не налаштований на поразку, і коли він черговий раз упустив свій горіх на лід, дуже наполегливо намагається його повернути назад.

  В нашій захоплюючій грі "Льодовиковий період: Горіхи на льоду" вам необхідно допомогти коханому герою в його дуже важких пошуках. Пожалійте нашу бідну хвостату білку, допоможіть їй зібрати її дуже улюблені ласощі з великим запасом на зиму. Адже без вас їй самій не впоратися, над нею нависла дуже велика невдача, яка заважає їй у зборі запасів, і постійно загрожує її життю та здоров'ю.

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015 Mult family Games | Правовласникам